SPRZEDAM PENSJONAT

Pokój numer 02

Bardzo wygodny i jasny pokój dwuosobowy z łazienką (18m²).
Łazienka ma umywalkę, WC, prysznic, suszarkę na ręczniki.
Pokój jest po kapitalnym remoncie.
Łóżka hotelowe, TV plazma, internet, biurko, szafa, lodówka, krzesło ,fotelik, stolik nocny,... Wszystko jest nowe.
Usytuowany na pierwszym piętrze.

Na sprzedaż BEZPOŚREDNIO. 1 800 000zł do negocjacji
Wyjątkowy działający pensjonat. 13 pokoi z własnymi łazienkami oraz 2 apartamenty dwupokojowe z własnymi łazienkami. Stan bardzo dobry, po kapitalnym remoncie zrobionym w roku 2017.

Sprzedam pensjonat

Pokój numer 03

Bardzo wygodny i jasny pokój dwuosobowy z łazienką (19m²).
Łazienka ma umywalkę, WC, prysznic, suszarkę na ręczniki.
Pokój jest po kapitalnym remoncie.
Łóżka hotelowe, TV plazma, internet, biurko, szafa, krzesło, fotel, stolik nocny,... Wszystko jest nowe.
Usytuowany na pierwszym piętrze.

Sprzedam pensjonat w górach

Przykład Łazienka

Wszystkie pokoje mają podobną łazienkę wyposażoną w stylu nowoczesnym z umywalką, WC, prysznicem typu włoskiego, dużym lustrem i dużym blatem na kosmetyki, suszarką na ręczniki, wentylacją.

pensjonat w górach

Recepcja

Mała recepcja przy wejściu i schody prowadzące bezpośrednio na pierwsze piętro. Z tyłu Recepcji jest mieszkanie dla właściciela, ułatwia to kontakt z gośćmi i załatwienie formalności przy zameldowaniu.

sprzedaż pensjonat w górach

Letnie basen 10m x 4m

Basen zewnętrzny jest atutem naszego obiektu. Wpływa na większą liczbę rezerwacji latem. Basen ma nowy system filtracji, wymieniony w roku 2020. Obok basenu jest miejsce do grilowanie...

pensjonat w górach

Łazienka w apartamencie

Wszystkie pokoje mają podobną łazienkę w stylu nowoczesnym z umywalką, WC, prysznicem typu włoskiego, dużym lustrem i dużym blatem na kosmetyki, suszarką na ręczniki, wentylacją.

ośrodek wypoczynkowy w górach

Pokój 11

Bardzo wygodny i jasny pokój dwuosobowy z łazienką (22M²).
Łazienka ma umywalkę, WC, prysznic, suszarkę na ręczniki.
Pokój jest po kapitalnym remoncie.
Łóżka hotelowe, TV plazma, internet, biurko, szafa, krzesło, fotel, stolik nocny,... Pokój ma rozkładany fotel/sofę która pozwola wynając pokój dla trzech osób. Wszystko jest nowe.
Usytuowany na pierwszym piętrze.

pensjonat sprzedam

Korytarz na pierwszym piętrze

Z korytarza jest dostęp do wszystkich pokoi 2, 3 lub 4 osobowych na pierwszym piętrze. Z korytarza wychodzą dwie klatki schodowe, jedna prowadzi do recepcji, druga prowadzi do sali restauracyjnej i sali kominkowej.

Obiekt jest łatwy do prowadzenia, ale jest dużo pracy w sezonie.
Dwie osoby mogą prowadzić w sezonie, ale jest to dosyć uciążliwe dlatego wolimy zatrudnić dodatkowo minimum jedną osobę w sezonie. Posiadamy małe mieszkanie dla pracowników aby mogli mieszkać na miejscu.
Proponujemy gościom tylko śniadania, ale są warunki aby zrobić obiady i kolacje. Jest dużo chętnych na te posiłki.
Wyniki finansowe są wyjąkowo dobre, w ciągu 5-6 lat inwestycja się zwraca. Do wglądu książka pzrychodów.
W czasie covidu obiekt miał jeszcze większe obłożenie z tego powodu, że jest oddalony od dużego ruchu miejskiego i zapewnia maksymalne warunki bezpieczeńtwa z uwagi na izolację.
Sprzedaż nie jest spowodowana żadnymi trudnościami z obiektem, chodzi o to że prowadzimy go od 15 lat i chcielibyśmy zmienić plany życiowe.
Obiekt jest otwarty od kwietnia do października, okres kiedy mamy prawie cały czas obłożenie. Aby powięszyć obroty można otworzyć obiekt w sezonie zimowym (niedaleko jest stacja narciarska). My tak nie robimy gdyż wystarczy nam to co zarabiamy i wolimy w zimie podróżować. Prowadzenie pensjonatu pozwala nam spędzić 4-5 miesięcy zimowych zagranicą na słońcu.
Jeżeli zmęczyło cię życie w mieście i praca w koncernie, prowadzenie pensjonatu jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
Of course trzeba mieć troche pieniędzy do zainwestowania, tak zrobiliśmy 15 lat temu i nigdy nie żałowaliśmy tego wyboru...

Odnośnie sprzedaży pensjonatu Dworek leśny - kudowa Zdrój

Na sprzedaż BEZPOŚREDNIO, wyjątkowy działający pensjonat. Do wynajęcie: 13 pokoi z własnymi łazienkami oraz 2 apartamenty dwupokojowe z własnymi łazienkami. Dodatkowo oprócz pokoi, 2 mieszkania: 1 mieszkanie własciciela (55m²) + 1 mieszkania dla pracowników (26 m²). Stan bardzo dobry, po kapitalnym remoncie zrobionym w roku 2017 (zainwestowane wg faktur 800 000zł). Pełna własność. Księga wieczysta. Nieruchomość zlokalizowana jest w Kudowie Zdrój, w Parku Narodowym Gór Stołowych, 3km od centrum miasta. Unikalne położenie powoduje, że pensjonat jest cichy i spokojny. Pensjonat ma powierzchnię 750m² i ma 2 piętra. Obiekt posiada parking na 15 samochodów lub autobus. Wysoki sezon zaczyna sie 15 kwietnia i kończy się 15 października. W tym okresie obiekt ma prawie cały czas obłożenie Ocena obiektu na booking.com (8,7/10 - wyjąkowy) (Zobacz Dworek Leśny - Kudowa Zdrój).