Polska France
Cena: 2 250 000 Złoty
Pensjonat do sprzedaży
w Kudowie Zdrój
Dworek Lesny

Dworek Leśny jest pensjonatem uroczo położonym w sercu Parku Narodowego Gór Stołowych w miejscowości uzdrowiskowej Kudowa Zdrój.

Odosobnione położenie na wysokosci 510m npm oraz kameralny wystrój pensjonatu zapewniają ciepłą rodzinną atmosferę ciszę i spokój.
Dworek Leśny jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym niedawno, posiada 15 pokoji oraz jeden apartament, wszystkie wyposażone w łazienki, zapewniają wygodę i komfort wypoczywającym.

Nie ma problemów z parkowaniem pojazdów, dookoła pensjonatu jest kilka placów do parkowania. Na miejscu jest restauracja serwująca ciepłe posiłki i zimne napoje. Dla uprzyjemnienia pobytu pensjonat posiada salę kominkową, a także dwa grille na zewnątrz by mile spędzać wieczory przy grillowanych potrawach.

Dodatkową atrakcją jest szum dwóch górskich strumieni przepływajacych przez teren otaczajacy Dworek, a o poranku wypoczywających budzi śpiew ptaków lub przybywające do strumieni sarenki. Dla amatorów leniuchowania na powietrzu mamy nasłonecznione tarasy z leżakami, a dla ochłody zewnętrzny basen odkryty.

Na zmarzluchó w czeka sauna finska. Otaczające Dworek lasy pełne prawdziwków i podgrzybków zapraszają na grzybobranie. Jesli ktoś raz zakosztuje wypoczynku w Leśnym Dworku napewno tu wróci.

Pokoj 1 Salon 1 Pokoj 2
basen Salon 1
Informacje ogólne
Na zewnątrz
Cześć prywatna
Cześć hotelowa
Cześć techniczna
Informacji inne


Adres


Dane techniczno-eksploatacyjne


Kontrole techniczne


Koszty eksploatacji


Proponowane ceny


Wyniki finansowe 2016

Budynek jest położony 3 km od centrum uzdrowiskowego Kudowy Zdroju. Wokół pensjonatu przebiega najciekawszy szlak turystyczny, czerwony, prowadzący na Błędne Skały - słynny labirynt skalny Gór Stołowych, o 5 min drogi od pensjonatu znajduje się słynny szczyt Szczeliniec.

Aktualnie pensjonat jest w pełni działający, może gościć 32 osoby w części hotelowej i 3 do 4 osób w części prywatnej (50 m2). Część prywatna jest całkowicie oddzielona od części hotelowej, zapewniając możliwość odizolowania się właścicieli. Cześć prywatna może być zagospodarowana jako kolejny modół hotelowy.

Pensjonat jest do sprzedania z całym wyposażeniem, by można było zacząć pracę natychmiast, wchodzi to w skład ceny sprzedaży. Pensjonat ma przyjetych wiele rezerwacji na nadchodzacy sezon, począwszy od maja. Jest to bardzo dobry interes z możliwością rozwinięcia i powiększenia.

Kudowa Zdrój jest znanym ośrodkiem uzdrowiskowym, otoczonym malowniczym pasmem Gór Stołowych, które oprócz magicznych rzeźb skalnych kryją owiane tajemnicą poniemieckie twierdze i kilometry podziemnych miast i sztolni udostępnionych zwiedzającym. Blisko jest także do Bazyliki w Wambierzycach. Oprócz uroków uzdrowiska w centrum Kudowy jest znany aquapark. Kolejną atrakcją jest bliskość stoków narciarskich: 24 km znany Zieleniec i 3 km od budynku nowy wyciąg narciarski w Jakubowicach. Bliskość granicy czeskiej 6 km pozwala na podziwianie zamków w Nachod i Nowe Meso oraz wyprawę do znanego czeskiego Parku Krajobrazowego Skalne Mesto Adszpach i zoo safari w Dwor Kralowe. Praga oddalona jest o 120 km Wrocław o 140km.

powrót